HAKKIMIZDA

2017 yılında renkli kapılarını çocuklara ve ebeveynlere açan GymLand, geleceğe hazırlanan çocukların fiziksel, bilişsel ve sosyal gelişim süreçlerinde hareketin ve sporun üstlendiği rolün büyük bir önem taşıdığının farkındalığıyla, her yaş grubunun ihtiyacına göre temel jimnastik eğitimleri, hareket odaklı oyun programları ve spor aktiviteleri sunmaktadır.


İzmir-Karşıyaka’da merkezi bulunan GymLand, alanında uzman eğitimci kadrosu ile 18-36 ay ve 3 yaş üstü yaş grupları için temel jimnastiğin yanı sıra fiziksel ve duygusal gelişimi destekleyici aktivitelerden oluşan “hareket odaklı” eğitimler vermektedir.


GymLand, temel jimnastik eğitiminin yanı sıra; çocukların yalnızca masa başı etkinliklerle sınırlı kalmamalarını sağlayarak; kendi yaşıtları ile iletişim kurabilmelerini, eğlenmelerini, günlük yaşamlarında disiplin ve özgüven sahibi olabilmelerini destekleyecek aktiviteler de sunuyor. Her çocuğun kişisel ihtiyacını anlayarak çocukların geliştirmesi gereken becerileri üzerine etkinlikler planlıyor. Çocuğun gelişim sürecini ebeveynler ile birlikte takip ederek değişimleri gözlemliyor, gelişimi sürecine paralel şekilde programlarını çocuğa özel bir şekilde güncelliyor.


GYMLAND, küçük adımlar büyük adımlara dönüşürken çocukların arkadaşı, ebeveynlerin de rehberi.GYMLAND

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:
6070/3 sk. No:3/A İMBATLI MAHALLESİ KARŞIYAKA / İZMİR
(Medİcal Park Hastanesİ Arkası)
MAİL:
İNFO@gymland.com.tr
Telefon(Cep):
Telefon(İş):

İLETİŞİME GEÇİN