0-3 YAŞ ARASI GRUPLAR

18-24 Aylık ve 24-36 Aylık iki ayrı yaş grubundan oluşan derslerimizin tamamı ebeveyn katılımlı gerçekleşmektedir. Eğitmenlerimiz, ebeveynlere uygulayabilecekleri temel hareketler konusunda rehberlik etmektedirler. Grup halinde gerçekleştirdiğimiz dersler, hem çocuğunuzun sosyal gelişimi destekler hem de birlikte eğlenceli vakit geçirmenin keyfini çıkarırsınız!


GymLand’de eğitimlerimizin en önemli özelliği “hareket odaklı” olmalarıdır. Yalnızca masabaşı aktivitesi olmaktan öte; duyu gelişimini destekleyen çalışmaların yanında fiziksel gelişimi desteklemek esas amacımızdır.


Deneme derslerimize katılarak bizlerle tanışabilir ve bebeğinizle birlikte bu eğlenceli atmosferin bir parçası olabilirsiniz. 3 yaş altı gruplarımız için deneme dersi ücreti 50₺ olmakla birlikte, kayıt olmanız durumunda deneme dersimiz ücretsizdir!


3 yaş altı programlarımız; 10 hafta sürmekte ve haftada 1 saat şeklinde gerçekleşmektedir. Erken dönemde çocuklarınıza spor alışkanlığı kazandırabilmek için bu 10 haftalık sürecin tamamlanması oldukça önemlidir. Tüm derslerde ebeveyn katılımı zorunludur.


10 haftalık, hareket yoğunluklu derslerimiz sonunda çocuklarımız;


 • Sırasını beklemeyi,
 • Parkur çalışmalarını başarıyla tamamlamayı,
 • Temel jimnastik ile spor alışkanlığı edinmeyi,
 • Düzgün ve doğru duruş pozisyonlarını öğrenir.


 • İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Adres:
  6070/3 sk. No:3/A İMBATLI MAHALLESİ KARŞIYAKA / İZMİR
  (Medİcal Park Hastanesİ Arkası)
  MAİL:
  İNFO@gymland.com.tr
  Telefon(Cep):
  Telefon(İş):

  İLETİŞİME GEÇİN